بازی Star Wars Battlefront II در سبک اکشن – شوتر می‌باشد که توسط استودیو EA DICE ساخته‌شده و شرکت الکترونیک آرتز آن منتشر کرده است. این بازی برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PS4 منتشرشده است و اخیراً توسط گروه Codex کرک شده است. برای دانلود بازی Star Wars Battlefront II برای کامپیوتر با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

بازی Star Wars Battlefront II، دارای یک محور داستانی بسیار قوی و جالب است و سازندگان این اثر توجه زیادی بر این بخش داشته‌اند. داستان از دید یک سرباز امپراتور اجرا می‌شود. این شخص درگیر جنگ‌های 501 لژیون است. 501 نام گروهی است که به‌عنوان بخشی از یک جمهوری آغاز به کار می‌کند و در مقابل دشمنان و تفرقه‌اندازان این ملت به مبارزه می‌پردازد. در بخش داستانی شما در نقش Chancellor Palpatine فرماندهی 501 بوده و مأموریت شما از بین بردن ژنراتور است. گرافیک عالی بازی به همراه بازسازی محیط‌های نبرد از ویژگی‌های قابل‌توجه این بازی است.

بخش چند نفرِ بازی Star Wars Battlefront II نیز بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است و با ویژگی‌ها و حالت‌های جدید، بهتر از سری اول این بازی، ارائه‌شده است. وجود انواع و اقسام سلاح در این بازی باعث شده است که شما آزادی عمل بالایی در بازی داشته باشید و همچنین مأموریت‌های متنوع و جذاب شمارا سرگرم این بازی جذاب می‌کند. محیط بازی Star Wars Battlefront II نیز مانند یک فیلم اکشن طراحی‌شده است و می‌توان آن را به‌عنوان یکی از نقاط قوت بازی دانست.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Star Wars Battlefront II:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 6600K یا AMD FX 6350 یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 660 یا AMD Radeon™ HD 7850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 70 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Star Wars Battlefront II:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™i7 6700 یا AMD FX 8350 یا بهتر
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™1060 یا AMD Radeon™ RX 480 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای موردنیاز: 70 گیگابایت