اگر از طرفداران بازی‌های آنلاین باشید، حتماً با بازی Fornite آشنا هستید. به‌جرئت می‌توان گفت که بازی فورتنایت یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی در صنعت گیم و در بخش آنلاین و چند نفرِه است. این بازی توسط استودیو Epic Games در سال 2017 برای پلتفرم‌های PC، PS4، XBox One منتشر شد. سبک بازی Fortnite، شوتر – بقاء است که اکثریت آن را با بتل‌رویال می‌شناسند. نسخه‌ای که برای دانلود قرار داده‌شده است، جدیدترین نسخه به همراه آخرین آپدیت است. برای دانلود بازی Fortnite برای کامپیوتر با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

در بخش Battle royale بازی Fortnite، شما در یک نقشه بزرگ و پر از آیتم‌های مختلفی قرار می‌گیرید که تعدادی زیادی بازیکن در آن وجود دارد و برای پیروزی و اول شدن، باید با یکدیگر مبارزه کنند. در این مسیر، هر شخصی که بتواند بهترین استفاده از آیتم‌ها و امکانات بازی را داشته باشد، قطعا پیروز خواهد شد و به بهترین آمار دست پیدا خواهد کرد.

یکی از مهم‌ترین تفاوت بازی فورتنایت نسب به بازی PUBG یا سایر بازی‌های در این سبک، مجهز بودن بازی به یک سیستم ساخت و ساز پیشرفته می‌باشد که دارای تله‌ها و سازه‌های مختلف است برای دفاع و عقب ماندن دشمن کمک شایانی به بازیکن می‌کند. از حق نگذریم که کار کردن با این سیستم نیازمند شخصی حرفه‌ای و با سرعت عمل بالا می‌باشد و هر بازیکنی در شروع بازی نمی‌تواند به خوبی با آن کار کند.

بازی Fortnite با اینکه در دنیایی کاملا فانتزی رخ می‌دهد، اما همچنان دارای گرافیکی خارق‌العاده‌ای است و این هیچ ارزشی از بازی کاسته نخواهد کرد، البته می‌‎توان آن را به عنوان یک نقطه قوت نیز شناخت. گیم‌پلی جذاب، قابلیت تخریب‌پذیری، قابلیت ساخت و ساز و سیل عظیمی از آیتم‌های مختلف بازی Fortnite را به کامل‌ترین و پرطرفدارترین بازی در  سبک بتل‌رویال تبدیل کرده است. دانلود بازی Fortnite برای کامپیوتر در ادامه با گیم‌تو‌دانلود همراه باشید.

** بروزرسانی 25 شهریورماه 99 قرار گرفت**

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Fortnite:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3 2.4Ghz یا AMD FX 6350 یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 210 یا Intel HD 4000 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای موردنیاز: 20 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Fortnite:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 2.8Ghz یا AMD FX 8350 یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD 7870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 20 گیگابایت