کمپانی راک‌استار گیمز در پی اطلاعیه‌های قبلی خود، لحظاتی پیش از اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 رونمایی کرد. با گیم‌تو‌دانلود و اولین گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 همراه باشید.

Red Dead Redemption 2 بی‌شک یکی از پرطرفدارترین و موردانتظارترین بازی‌های در طول یک دهه اخیر است. بازی‌ای دو سال از زمان معرفی آن می‌گذرد، اما تاکنون هیچ گیم‌پلی از آن منتشر نشده است. کمپین‌های تبلیغاتی این بازی نیز، از چند روز پیش با آغاز نصب بیلبوردها در شهر نیویورک آغاز شده است و حال نیز گیم‌پلی این بازی منتشر شده است. چندی پیش کمپانی Teke-Two اعلام کرده بود که بازی Red Dead Redemption 2 صنعت گیم را به طور کامل تغییر خواهد داد و  بی‌صبرانه منتظر انتشار بازی است.

در ادامه شما را به تماشای گیم‌پلی بازی رد دد ردمپشن ٢ دعوت می‌کنیم :

سری بازی Red Dead برای اولین در سال ۲۰۰۲ با نام Red Dead Revolver معرفی شد. استودیوی Rockstar San Diego، در زمان خود که با نام Angel Studios شناخته می‌شد، مراحل ساخت و توسعه این بازی را تحت نظارت و با بودجه شرکت ژاپنی کپ‌کام شروع کرد و در ماه مارس ۲۰۰۲ معرفی شد. در نوامبر همان سال، Teke-Two، شرکت مادر راک‌استار گیمز اعلام کرد که Angel Studios توسط آن‌ها خریداری شده و نام آن به Rockstar San Diego تغییر یافته است. همچنین توانسته‌اند حق امتیار بازی Red Dead را به راک‌استار گیمز منتقل کرده‌اند. پس از گذشت دو سال از شروع مراحل ساخت و توسعه، در نهایت بازی Red Dead Revolver در تاریخ ۴ می ۲۰۰۴ برای کنسول‌های اکس‌باکس و پلی‌استیشن ۲ منتشر شد.

نسخه دوم این مجموعه بازی نیز، هشت سال پیش در سال ۲۰۱۰ با نام Red Dead Redemption برای کنسول‌های اکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شد. داستان این بازی، در سال ۱۹۱۱ رخ می‌دهد و روایتگر دوران غرب وحشی آمریکا است. این بازی توانست میانگین نمره فوق‌العاده ۹۵ را از ۱۰۰ در وب‌سایت متاکریتیک دریافت کند.

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ مصاف با ۴ آبان ۹۷ برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. تا به امروز راک‌استار اشاره‌ای به نسخه کامپیوتر این بازی نکرده است. اما بنا بر اطلاعات و اخبار مرموز منتشر شده منتشر شده، راک‌استار گیمز نسخه PC این عنوان را بطور غیر مستقیم تایید کرده است. نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا می‌تواند مرزهای صنعت گیم را به طور کامل تغییر دهد؟