بازی Red Dead Redemption 2 بی‌شک یکی از پرطرفدارترین و مورد انتظارترین بازی‌های در طول یک دهه اخیر است. این بازی درواقع سومین نسخه از سری بازی‌های Red Dead و دومین نسخه از مجموعه Redemption است. نسخه جدید این بازی برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. Red Dead Redemption 2 در دوران غرب وحشی آمریکا رخ می‌دهد و داستان آن نیز قبل از نسخه پیشین این بازی روایت می‌شود. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4 همراه باشید.

شما در این بازی تجربه فوق‌العاده Rockstar را در سبک جهان باز از یک‌چشم انداز جدید به دست می‌آورید و همچنین می‌توانید تاریخچهٔ گروه Van Der Linde را که یک فرد جوان به نام جان مارستون در آن است را کشف کنید. Red Dead Redemption 2 را به‌جرئت می‌توان گفت که یکی از پر جزئیات ترین بازی‌های در سبک جهان باز است که تاکنون بازی کرده‌ایم.

مقدمه بازی RDR 2، بر روی زندگی غیرقانونی باند ون لیند که توسط آنتاگونیست های اصلی Red Dead Redemption هدایت می‌شود، تمرکز دارد. پس از سرقت دریکی از شهرهای اصلی بازی به نام Blackwater اتفاقات ناگواری برای این باند می‌افتد. هلندی، آرتور مورگان، دست راست او و چندین عضو این باند، باید با دشمنان و رقیبان خود مبارزه کنند. سرانجام  آرتور مورگان و باند ون لیندو مجبور به فرار می‌شوند. با مأموران فدرال و بهترین شکارچیان فانتزی در کشور، باید برای غارت و زنده ماندن در سرزمین قرون‌وسطی آمریکا، سرقت و مبارزه کنند و برای حفظ بقا تلاش کنند.  آرتور باید بین ایده‌های خود و وفاداری به گروهی که او را تشویق می‌کنند، انتخاب کند.

شخصیت اصلی داستان، آرتور مورگان است. او به‌عنوان دستیار هلندی و قهرمان این باند، او را به انجام وظایف روزانه در نگه‌داشتن باند در کشور چک که شامل جوانان کمتر تجربه جان مارستون است، رهبری می‌کند. در تریلرها ما شاهد نگاه عمیق‌تر به روایت بازی و نحوه عملکرد این باند بودیم. همراه با فعالیت‌های آشنا مانند شکار، مأموریت‌های جانبی با شهروندان منطقه، راننده‌ها و بانک‌ها و نمایش در تئاتر و فیلم نشان داد که مکانیک اصلی از بازی اصلی هنوز دست‌نخورده است، حیات‌ و حش دقیق است و در اکوسیستم خود در جریان است. آرتور مورگان می‌تواند با افرادی که در اطراف او هستند به‌گونه‌ای رفتار کند که جان مارستون هرگز نمی‌تواند آن‌گونه باشد. در این بازی بیشتر تمرکز بر اکتشاف، شکار، فوران، حیرت و سایر فعالیت های جانبی که در آن شما با تعدادی از شخصیت های منحصر به فرد ارتباط برقرار می کنید، است.

دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4

شما می‌توانید کل بازی رد دد جدید را در شخص اول بازی کنید و می‌توانید HUD را غیرفعال کنید. دوربین سینمایی جدید در طول مأموریت‌هایی که در مأموریت‌ها در سراسر جهان سفر می‌کنید استفاده می‌شود. شما می‌توانید تقریباً تمام اقلام در جهان را بررسی کنید. سلاح‌های شما همیشه روی شخصیت شما قابل‌مشاهده است. سلاح‌های شما می‌توانند از بین بروند و مرطوب شوند. از تمامی این ویژگی‌ها می‌توان به بسیار طبیعی بودن بازی و ظریف‌کاری شرکت راک‌استار گیمز پی برد. در حال حاضر، Rockstar هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد آنلاین در اختیار ندارد.

راک‌استار اعلام کرده است که RDR 2، حدود 60 ساعت گیم‌پلی دارد. البته راک‌استار، چیزی در حدود 5 ساعت را هم از بخش داستانی بازی حذف کرده است؛‌ چراکه اعتقاد داشت این بخش‌ها، آن‌طور که باید جذاب نیست. همچنین امکان قرار دادن برخی از مراحل هم به دلیل مسائل فنی وجود نداشت که درنهایت سازندگان تصمیم به حذف آن‌ها از بازی گرفته‌اند. Red Dead Redemption 2، بیش از 500 هزار خط دیالوگ دارد که این دیالوگ‌ها، توسط بیش از 700 صداپیشه ضبط‌شده‌اند. همچنین 300 هزار پویانمایی مختلف در بازی وجود دارد که این شگفت‌انگیز است. در طول بازی، ۱۹۲ قطعه موسیقی را خواهید شنید که توسط وودی جکسون ساخته‌شده‌اند. کلیت متن داستان اصلی بازی چیزی در حدود ۲ هزار صفحه است.

در بازی Red Dead Redemption 2 یک سری مراحل وجود دارد که کاملاً شبیه GTA V است که با عنوان مراحل فرعی از آن‌ها یاد می‌شد؛ اما این بار این مراحل در دنیای وسترن با تم اسب‌سواری و گاوچرانی شبیه‌سازی‌شده‌اند. قطعاً کسانی که بخش آنلاین بازی GTA V را تجربه کرده باشند، با مرحله‌ای به نام “فینال پسفیک” مواجه شده‌اند و با آن آشنا هستند. دقیقاً همین مرحله در بازی RDR 2 وجود دارد و بسیار جذاب است. یکی در از مراحل معروف بازی GTA، درگیری‌هایی بر روی قطار داشتید، اکنون تمامی این درگیری‌ها به شکل فوق‌العاده‌ای برای این بازی طراحی‌شده‌اند.

دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4

اسب‌هایی که در رد دد ردمپشن 2 سوار می‌شوید را بشورید تا تمیز شوند زیرا تأثیر به سزایی در سرعتشان دارد و اگر به آن‌ها کم‌محلی کنید، ممکن است رم کنند و از دسترس شما خارج شوند. اگر درجایی دردسر درست کنید و باز به همان محل برگردید، مفهمید مردم در این مورد باهم صحبت می‌کنند که باز این احمق پیدا شد. برخلاف GTA V، تمامی ساختمان‌ها و مکان‌ها این قابلیت رادارند که واردشان شوید و در بازی امکان سرقت همه‌چیز وجود دارد از قطارها و واگن‌های بزرگ گرفته تا مرغ و خروس‌های مردم. همین موارد باعث جذابیت هرچه بیشتر این بازی شده است.

در رد دد ردمپشن 2 حدود 200 گونه جانوری وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را شکار کنید و از آن‌ها استفاده کنید. اگر گوشت خام مصرف کنید، مقدار کمی از جان شما برمی‌گردد و اگر آن را گرم‌کنید و بپزید و به‌صورت کباب بخورید، مقدار بیشتری از خونتان بازمی‌گردد و یکی از قسمت‌های قابل‌توجه بازی این است که بازکش خون مانند GTA V به‌صورت خودکار امکان‌پذیر نیست. وجود فصل‌های مختلف در این بازی و تغییر فصول، بی‌نظیر است. با آمدن هر فصل، گونه‌های جانوری تغییر پیدا می‌کند. طراحی طبیعت و مناظر بازی فوق‌العاده است و شاید قید مراحل را بزنید و غرق در این‌همه زیبایی و جزئیات بازی شوید.

در ادامه برای دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4 با وب‌سایت گیم‌تودانلود همراه باشید.