نسخه دمو بازی Forza Horizon 4 اثر جدید و مورد انتظار استودیو Playground Games، در فروشگاه مایکروسافت قرارگرفته و کاربران PC و Xbox One می‌توانند آن را دریافت کنند و آن را تجربه کنند. سبک بازی مسابقه و ریسینگ می‌باشد که با خودروهای کلاسیک و مسابقه‌ای می‌توانید این مسابقات را تجربه کنید. بازی Forza Horizon 4 در تاریخ ۲ اکتبر مصادف با ۱۰ مهرماه برای PC و Xbox One منتشر خواهد شد. با گیم‌تودانلود و دانلود نسخه دمو بازی Forza Horizon 4 برای کامپیوتر با ما همراه باشید.

نسخه دمو دارای محدودیت‌هایی است و فقط بخشی از نقشه بازی به همراه چند خودرو قابل‌استفاده می‌باشد. همچنین برخی از قابلیت‌های بازی مانند مسابقه‌ها و تجربه رانندگی در شهر امکان‌پذیر است. بازی Forza Horizon 4 با بخش Team Adventure با طرفداران به اشتراک گذاشته می‌شود. این حالت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا گروه‌های مختلف تشکیل دهند و در قالب رقابت‌های مختلف با جوایز گوناگون، با یکدیگر مسابقه بدهند.

در این بازی مناطقی مدنظر قرارگرفته‌اند که امکان پیاده کردن تغییرات فصلی در آن‌ها فراهم باشد. بخشی از نقشه بازی در ژاپن است زیرا ژاپن، اولاً مناظر بسیار زیبایی دارد و ثانیاً، می‌توان تغییرات فصلی را در آن پیاده کرد. درنهایت، بریتانیا به‌عنوان جهان بازی انتخاب‌شده است و دلیل آن‌هم تنوع بالای جغرافیایی این منطقه است که به سازندگان اجازه می‌دهد تا محیط‌های متنوعی در بازی خودشان داشته باشند. به‌علاوه این مناطق، Forza Horizon 4 به داشتن مسیرهای بسیار مناسب برای رانندگی مشهور است. در ادامه برای دانلود نسخه دمو بازی Forza Horizon 4 برای کامپیوتر با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Forza Horizon 4:

سیستم‌عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ (نسخه ۱۵۰۶۳٫۰ یا بالاتر)
پردازنده: Intel® Core™i5 750 2.67GHz یا AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 740 یا  AMD Radeon™ R7 250x یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۵ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Forza Horizon 4:

سیستم‌عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ (نسخه ۱۵۰۶۳٫۰ یا بالاتر)
پردازنده: Intel® Core™i7-3820 3.6GHz یا بهتر
حافظه رم: ۱۲ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™1060 یا AMD Radeon™ R9 290x یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۵ گیگابایت