بازی WWE 2K19 یکی از مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۸ بود که در تاریخ ۵ اکتبر منتشر شد. این بازی توسط Yukes و Concepts Visua ساخته شده است و شرکت 2K Sports وظیفه انتشار آن را برای پلتفرم‌های ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان برعهده‌ گرفته است. سبک این بازی ورزشی است و WWE 2K19 بر اساس نقد و بررسی‌های انجام‌ شده، بهترین نسخه این بازی در طول این سال‌ها است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی WWE 2K19 برای کامپیوتر همراه باشید.

اولین سری بازی کشتی کج با عنوان WWF Zone War است که در سال 1998 منتشر شد و با گذر زمان کم‌ کم نشان می‌دهد که چقدر این ژانر از ستون‌های هسته‌ای که در آن زمان معرفی‌شده بود، تکامل‌یافته است. یکی از اولین ویژگی‌های جدیدی که در WWE 2K19 وجود دارد، این است که بازی شما را در برابر دست‌یابی به کمربندهای انتخاب‌ شده کشتی گیران برای تجربه آن‌ها و پاداش‌های مسابقات قرار می‌دهد و یادآور بازی‌های اخیر Mortal Kombat است و این مورد بازی را هیجان‌انگیزتر و چالش‌ برانگیزتر از یک مسابقه منظم می‌کند.

مسلاماً یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر بازی کشتی، سفارشی‌سازی آن است و این بخش کاملاً در WWE 2K19 به چشم می‌آید. با یک تغییر کوچک می‌توانید مسابقات دسترسی به کمربندهای مختلف را سفارشی کنید. رقابت‌ها و اتحادهایی رابین هر کشتی‌گیر برگزار می‌شود را بنا به سلیقه خود، طراحی و اجرا کنید. ایجاد حالت سوپراستار با انواع مختلفی از گزینه‌های قابل تنظیم و همچنین گزینه‌ای برای قماربازان در میان آن‌ها به چشم می‌خورد. آرایه عظیمی از گزینه‌ها در قسمت عمده تمرکز بازی باحالت MyPlayer قرار دارد که در ایجاد و رشد کشتی‌گیر منحصر به‌ فرد شما از طریق حالت‌های مختلف تمرکز می‌کند. بیشترین لذت بازی تجربه حالت MyCareer یا قسمت داستانی بازی برای پر تب‌ و تاب کردن بخش MyPlayer است.

در بازی WWE 2K19 شاهد مسابقات خانه وحشت یا The Ultimate Deletion بین بری وایت و مت هاردی، تریپل‌اچ زامبی شده، غول‌های بزرگ مانند عناوین NBA و غیره هستیم. در این بازی، انواع مختلفی از مسابقات قرار دارد که از تکراری شدن بازی جلوگیری می‌کند. در برخی از مسابقات نیز برای جذابیت بیشتر، بازیکنان و حریفان، قدرتمندتر ظاهر می‌شوند. کاربران با پیروزی در مسابقات مختلف، می‌توانند استادیوم‌ها، کشتی گیران جدید، پوشش و مقام‌های قهرمانی جدید را آزاد کنند.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی WWE 2K19:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیت)
پردازنده: Intel® Core™i5-3550 یا AMD FX 8150 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 670 یا AMD Radeon™ HD 7850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی WWE 2K19:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ (تنها ورژن ۶۴ بیت)
پردازنده: Intel® Core™i7 3770 یا AMD FX-8350 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™970 یا AMD Radeon™ R9 290X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت