سری Ace Combat یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های شبیه‌ساز هواپیمایی و جنگی است که اکثر کاربران با آن آشنایی دارند. بازی Ace Combat 7 Skies Unknown یک شبیه‌ساز پرواز و خلبانی است و می‌توانید برای ساعت‌ها در آسمان باشید و پرواز کنید و یک تجربه هیجان‌انگیز از خلبانی را کسب کنید. این بازی توسط استودیو Bandai Namco Studios ساخته‌شده است و آن را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Ace Combat 7 Skies Unknown برای PS4 همراه باشید.

خلق یک داستان جذاب و متفاوت از طرف سازندگان باعث شده است که شما در جریان بازی از داستان چندین شخصیت مختلف مطلع شوید و این نسخه مانند سری قبل در دنیای خیالی جریان دارد. کاربران در این بازی اتفاقات و وقایع جنگ جهانی مطلع می‌شوند و همچنین با کاراکترهایی که قصد وارد شدن به جنگ را نیز نداشتند، باخبر خواهند شد. داستان یکی از این شخصیت‌ها این‌گونه است که پدر خود را در جنگ ازدست‌داده است و در رؤیای خلبان شدن به سر می‌برد. بعد از سال‌ها انتظار با هواپیمای خود دل به آسمان‌ها می‌دهد که ازقضا در همان لحظه در جریان جنگی میان کشورها قرار می‌گیرد. بخش داستانی Ace Combat 7 و نحوه روایت گویی آن، شمارا ساعت‌ها سرگرم خود می‌کند.

بخش قدرتمند بازی Ace Combat 7 Skies Unknown را می‌توان گرافیک آن دانست به‌طوری‌که در همان ابتدای ورود به بازی، محو گرافیک خیره‌کننده و جزئیات فوق‌العاده بازی می‌شوید و سازندگان در طراحی جزئیات آسمان‌ها و نورپردازی‌ها سنگ تمام گذاشته‌اند؛ و جزئیات برخی از مراحل بازی از جذابیت خاصی برخوردار است. طراحی انیمیشن‌های انفجار هواپیماها و حتی واحدهای نظامی زمینی‌کاری می‌کند که قلب شما به تپش بیفتد همچنین در طراحی زیبای تکه‌تکه شدن اجزای جنگنده‌های دشمن، تمام هنر خود را به خرج داده‌اند. انیمیشن‌های انفجار دشمنان به زیبایی و باشکوه انجام‌شده است.

سیستم پویای Ace Combat 7، جذابیت آن را دوچندان کرده است. عوامل محیطی به‌شدت در گیم‌پلی بازی تأثیر می‌گذارند و گرافیک بازی را تغییر می‌دهند. از طوفان‌هایی که مانور جنگنده را برای شما دشوار می‌کند تا حضور مه در ارتفاعات، با شما کاری می‌کند که گمان کنید خودتان در جنگ حضور دارید و خلبانی هواپیمایی را برعهده‌گرفته‌اید. پس از غرش ابرها و حین عبور از رعدوبرق‌ها، عملکرد رادار شما به هم می‌ریزد و درحالی‌که بین ابرهای تاریک هواپیما خود را هدایت می‌کنید. در این زمان باید حفظ خونسردی خوب، به دنبال راه‌حل مناسب باشید تا از این موقعیت خارج شوید. در ادامه برای دانلود این بازی جذاب با ما همراه شوید.