Far Cry New Dawn جدیدترین نسخه از مجموعهٔ محبوب و قدیمی Far Cry است که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft برای پلتفرم‌های PC, Play Station 4  و Xbox One به انتشار رسید. داستان این بازی در ادامهٔ نسخه پنجم این عنوان در جریان است. جایی که آدمیان قصد نوسازی تمدن‌های خوددارند و می‌خواهند آنچه سال‌ها پیش ازدست‌داده‌اند را دوباره احیا سازند. این بار گروهی به نام The Highwaymen که رهبران آن دو خواهر دوقلو به نام‌های Mickey و Lou بر عهده‌دارند و قصد دارند شمارا در دنیای خیالی New Dawn به چالش بکشند. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی Far Cry New Dawn برای PS4 با ما همراه باشید.

پس از گذشت هفده سال از انفجار اتمی، شهر Hope County از یک ویرانه به سرزمینی سرسبز تبدیل‌شده است که به سبب تغییرات ایجادشده در طبیعت، حیوانات و گونه‌های گیاهی جدید بارنگ‌های مختلفی در بازی وجود دارند. گروه The Highwaymen گروهی به‌شدت ظالم و خون‌خوار است که تمام دارایی‌های مردم این دنیای نابودشده را برای خود می‌خواهند و مخالفین خود را به خشن‌ترین شکل ممکن از سر راه خود برمی‌دارند.

گیم‌پلی New Dawn تغییرات زیادی نسبت به گذشته ندارد و نکات مهیج و مثبت بازی نظیر مبارزات همیشگی و نبردهایی خلاقانه و فکر شده و دوست‌داشتنی با باس‌فایت‌ها، تنوع سلاحی خوب و کات سین‌های عالی است. اضافه شدن دو شخصیت منفی جدید (Michelle و Louisa) و همین‌طور شخصیت‌پردازی خوب بازی دیگر نقاط قوت گیم‌پلی و داستان بازی را شکل می‌دهند.

از بعد گرافیک، New Dawn بازی پررنگ و لعابی است و برای بازی بازان جذاب و خوش جلوه است. گرافیک هنری و فنی بازی نیز در سطح خوبی قرار دارد و بهبودهای آن نسبت Far Cry 5 مشهود است. Far Cry New Dawn درزمینهٔ موزیک و افکت گذاری مانند گذشته و سابقهٔ خوب Ubisoft در این زمینه بسیار خوب عمل می‌کند و شمارا در طول روند بازی به‌هیچ‌وجه خسته نمی‌کند.