World War Z یک بازی در سبک ترس و بقا است که به‌صورت تک نفره و چند نفر قابل بازی می‌باشد. مبارزه با دسته‌ای از زامبی‌ها که گاهی تعداد آن‌ها به بیش از هزار عدد می‌رسد و باعث جذابیت بازی شده است. World War Z توسط استودیو Saber Interactive توسعه‌یافته و توسط کمپانی برادران وارنر برای پلتفرم‌های کامپیوتر، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه‌شده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی World War Z برای PS4 همراه باشید.

بازی که در سبک تیراندازی سوم شخص ساخته‌شده است و از گیم‌پلی سریع بهره می‌برد، بازیکنان در قالب یک گروه چهار نفره و با همکاری یکدیگر به مبارزه با زامبی‌ها و ایجاد تله‌ها و سازه‌های دفاعی می‌پردازند. بازیکنان می‌توانند کاراکتر موردنظر خود را از بین کلاس‌ها و شخصیت‌های متعدد بازی انتخاب کنند و داستان منحصربه‌فرد آن‌ها را در لوکیشن‌های مختلف بازی کنند.

پنج حالت مختلف در بازی وجود دارد که از این پنج حالت، دو حالت «بازیکن در برابر بازیکن» و «بازیکن در برابر بازیکن در برابر زامبی» هیجان‌انگیز دارد که در بخش بازیکن در برابر بازیکن، دو گروه ۴ نفره در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و باهم می‌جنگند و در بخش بازیکن در برابر بازیکن در برابر زامبی، موج‌هایی پرجمعیت از زامبی‌ها وارد رقابت‌های PvP می‌شوند و بازیکنان علاوه بر زنده ماندن در مبارزه با دیگر بازیکنان، باید با زامبی‌ها هم مقابله کنند و همه این‌ها در شهرهای ویران و تخلیه‌شده و همچنین پوشیده از برف جریان خواهد داشت. در ادامه با ما برای دانلود این بازی برای PS4 همراه باشید.