Apex Legends نام جدیدترین عنوان و درعین‌حال کامل‌ترین بازی سبک بتل رویال باشد که به‌تازگی توسط شرکت Respawn Entertainment و در تاریخ 4 فوریه 2019 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، کامپیوتر و ایکس باکس وان به انتشار رسید. Apex Legends یک عنوان بتل رویال به‌تمام‌معنا و کامل است که قطعاً مشابه آن را دربازی‌های هم‌ردهٔ آن پیدا نخواهید کرد. برای دانلود بازی Apex Legends برای کامپیوتر با وب‌سایت گیم‌تودانلود همراه ما باشید.

عنوان Apex Legends همانند بسیاری از دیگر عناوین سبک بتل رویال و بقا ما را در جزیره‌های ساخته‌شده‌ای قرار می‌دهد تا با دیگر بازیکنان از سراسر جهان به مبارزه بپردازیم. Apex Legends  را شاید بتوان بهترین بازی سبک بقا برشمرد، زیرا تمام نقصان‌ها و کمبودهای عناوین هم‌ردهٔ خود را پوشش داده و با یک بازی کامل ازهرجهتی رو به روایم.

گیم‌پلی بازی Apex Legends بیشتر ما را به سمت سری پرطرفدار Deus EX و Call Of Deuty BO4 می‌اندازد. بازی ازلحاظ تنوع سلاح بسیار گسترده عمل کرده و سبک شوتر اول‌شخص نیز به این جذابیت و کامل بودن گسترهٔ بیشتری می‌بخشد. برای شروع هر بتل نیاز به 3 بازیکن است و بدون تکمیل آن‌ها عملاً بازی نیز آغاز نمی‌شود. بازی در نقشه‌ای به نام King’s Canyon دنبال می‌شود که میزبان 60 بازیکن از سراسر جهان است.

ازآنجایی‌که بازی تنها در همین نقشه در جریان است، سازندگان از هر نظر آن را توسعه داده و نقشهٔ بازی به‌هیچ‌وجه کوچک به نظر نمی‌رسد و کمبودی نیز برای آن مشاهده نمی‌کنیم. با استفاده از قابلیت‌هایی نظیر زیپ لاین و بالن‌ها می‌توان در نقاط مختلف نقشه جابه‌جا شد و به محل هم‌تیمی‌ها رسید. یکی از ایده‌های جالب و جدیدی که در Apex Legends می‌توان مشاهده کرد امکان زنده کردن دوباره هم‌تیمی‌ها بعد از کشته شدن آن‌هاست. به این صورت که پس از مرگ هم‌تیمی خود می‌توانید تا 1 دقیقه و نیم بعد آر آن بنر او را برداشته و در نقاط مختلف نقشه قرار دهید. سپس هم‌تیمی شما از سفینه فضایی مردگان و با سروصداهای فراوان و جلب‌توجه دوباره به نقشه برمی‌گردد!

Apex Legends از بعد فنی و سرعت پینگ عالی عمل می‌کند و بازیکنان مشکلی ازاین‌جهت پیدا نمی‌کنند. گرافیک و موسیقی بازی نیز به‌شدت طرفداران یک سبک بتل رویال را راضی می‌کند و مشکل خاصی در این زمینه برای بازیکنان وجود ندارد.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Apex Legends:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i3 6300 یا AMD FX 4350z یا بهتر
حافظه رم: 6 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GT 640 یا AMD Radeon™ HD 7730 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 25 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Apex Legends:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5 3570K یا AMD Ryzen 5 CPU یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX 970 یا AMD Radeon™ R9 290 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای موردنیاز: 25 گیگابایت