بازی Grid 2 یک عنوان در سبک ریسینگ است که کمپانی Codemasters آن را در تاریخ 27 می 2013 برای کنسول‌های نسل هفتمی Xbox 360، Play Station 3 و Microsoft Windows به انتشار رساند. برای دانلود بازی Grid 2 با گیم‌تودانلود و ادامهٔ مطلب همراه باشید.

بازی Grid 2 همانند دیگر بازی‌های ژانر ریسینگ از یک گیم‌پلی ساده و بسیار جذاب پشتیبانی می‌کند. در بازی Grid 2 شما قادرید جدیدترین اتومبیل‌های روز را آمادهٔ مسابقات خود کنید و با دیگر بازیکنان هم به‌صورت آفلاین و به‌صورت شبکه‌ای رقابت جذابی را داشته باشید. بازی Grid 2 از سیستم Flashback پشتیبانی می‌کند تا اشتباهات احتمالی بازیکنان در طول مسابقات را برگرداند و این ویژگی بسیار به بازیکنان در پیشروی مسیرها کمک‌کننده است.

جزئیات گرافیکی بازی بسیار خوب طراحی‌شده‌اند و تمام بافت‌ها و محیط‌های ریسینگ بسیار حال و هوای واقعیت را به خود گرفته‌اند و از این نظربازی در ردهٔ بسیار خوبی قرار می‌گیرد. همچنین صداگذاری بازی Grid 2 بسیار دقیق و طبیعی کارشده است به‌طوری‌که شما قادرید نزدیکی فاصلهٔ اتومبیل پشت سرخود را با صداگذاری بسیار خوب بازی تشخیص دهید. در طول مسابقات و همین‌طور عوض شدن مکان‌ها و موقعیت‌های جغرافیایی بازی نیز صدای موتور اتومبیل دچار تغییراتی می‌شود که در نوع خود بسیار جالب است.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Grid 2:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz یا AMD Athlon X2 5400 یا بهتر
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: GeForce GTX400 Series یا AMD Radeon HD2600 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 512 مگابایت
فضای موردنیاز: 15 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Grid 2:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i7 یا AMD Bulldozer یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: GeForce GTX500 Seriesیا AMD HD 6000 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای موردنیاز: 15 گیگابایت