بازی Sid Meiers Civilization VI Gathering Storm یا به‌اختصار Civilization Vi یک بازی در سبک استراتژیک است که توسط شرکت Aspyr ساخته‌شده و کمپانی Firaxis Games آن را در تاریخ 21 اکتبر 2016 برای پلتفرم PC روانهٔ بازار کرد. برای دانلود بازی Civilization Vi برای کامپیوتر در ادامهٔ مطلب با گیم‌تودانلود همراه باشید.

در بازی Civilization Vi شما قادرید تمدن‌هایی را تشکیل دهید و در بازی به ساخت‌وساز شهرها مشغول شوید و در جامعهٔ جهانی برای مردم سرزمین خود اعتباراتی کسب کنید تا بتوانید کشور و تمدن خود را توسعه داده و بهبود ببخشید. شما موظف هستید نقشه‌های ارتباطی را توسعه دهید و از مهندسان خود برای ساخت‌وساز ساختمان‌ها و فضاهای شهری استفاده کنید.

تمامی تصمیمات شما در بازی بر سیستم جهانی و اتمسفر بازی تأثیرگذار است و می‌تواند اکوسیستم سیاره را نیز تحت تأثیر قرار دهد. بلایای طبیعی مثل سیل، طوفان و آتش‌فشان‌ها می‌توانند رفع و یا باعث نابود نواحی مختلف شوند اما شما ممکن است سرزمین‌ها را پس از گذر زمان، بازسازی و آباد سازید.

Gathering Storm نام جدیدترین بسته الحاقی این بازی است که در بهمن ۱۳۹۷ توسط سازندگان عرضه‌شده است. در این بستهٔ الحاقی بازی در زمینه‌های مختلفی نظیر گیم‌پلی و نیز گرافیک دچار تغییراتی شده است. علاوه بر آن در این بستهٔ الحاقی هشت تمدن جدید و نه رهبر جدید به بازی اضافه‌شده‌اند. هفت عجایب جدید جهان و همچنین انواع واحدهای جدید، نواحی، ساختمان‌ها و پیشرفت‌ها را می‌توان ساخت و آن‌ها را ارتقا داد.

اگر از طرفداران سری بازی‌های استراتژیک هستید و به ساخت‌وساز شهری نیز علاقه‌مند هستید، بازی Civilization Vi انتخاب مناسبی برای شماست. برای دانلود این بازی در ادامهٔ مطلب با گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Civilization Vi: Gathering Storm:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz یا AMD Athlon X2 64 2.0 GHz یا بهتر
حافظه رم: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: ATI HD2600 XT یا AMD Radeon 7970 / R9280X یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 8 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Civilization Vi: Gathering Storm:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: i5-4460 3.20GHz  یا AMD FX-8350 @ 4.0 یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 760 یا RTX 2060, AMD RX 480 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 8 گیگابایت