Madden NFL 20 اثری از شرکت الکترونیک آرتز برای پلتفرم‌های PS4، PC و Xbox One می‌باشد. این بازی یک شبیه‌ساز فوتبال آمریکایی است و دارای ویژگی‌های جذابی خواهد بود که دراین‌بین می‌توان به بازگشت فوتبال کالج اشاره کرد. عنوان Madden NFL 20 آخرین نسخهٔ منتشرشده از سری Madden است و همانند دیگر ساخته‌های EA، از کیفیت و جزئیات بالایی برخوردار است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Madden NFL 20 برای کامپیوتر همراه باشید.

در نسخه جدید بازی، ایرادات و مشکلات نسخه قبلی  رفع شده و بهتر از بخش تعاملی بازی می‌توان لذت برد و همین مسئله سبب می‌شود تا شما بتوانید در مدت‌زمان طولانی از تجربهٔ آن به‌عنوان سرگرمی لذت ببرید. گیم‌پلی جذاب بازی باقابلیت برگزاری مسابقات و رقابت‌های سخت هیجان دو برابر می‌شود. تعداد 10 کالج فوتبال در این نسخه از سری Madden NFL وجود دارد که Texas و Oregon و Oklahoma و Clemson و Florida و LSU و Miam و Texas Tech و USC و همچنین Florida St هستند. طرفداران این سبک، قطعاً از این ویژگی لذت تمام و کمال را خواهند برد.

در کل نزدیک به 50 بازیکن مشهور X-Factor و حدوداً 30 بازیکن سوپراستار اضافی در این بازی قرار داده‌شده است. EA با  تلفیق سبک‌های موسیقی پاپ، هیپ‌هاپ و یکسری رسوم زندگی شهری مدرن و موسیقی ورزشی، توانسته ساندترک‌هایی با حس و آل خوب را به بازیکن منتقل کند. گرافیک بازی چشم‌نواز است و همانند دیگر شبیه‌سازهای این شرکت، حرفی را برای گفتن باقی نگذاشته است.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Madden NFL 20:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3-4350 یا AMD FX-4320یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™660 یا AMD Radeon™ RX 460 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 48.5 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Madden NFL 20:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3-4350 یا AMD FX-4320 یا بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™670 یا AMD Radeon™ R9 270x یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 48.5 گیگابایت