بازی Fishing Sim World Lake Arnold یک بازی جدید در سبک شبیه‌ساز ماهیگیری و رده بازی‌های ورزشی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Dovetail Games ساخته و توسعه داده‌شده است. همچنین این عنوان در تاریخ 18 سپتامبر 2018 برای کنسول‌های نسل هشتمی Play Station 4، Xbox One و نیز PC عرضه‌شده است. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی Fishing Sim World Lake Arnold برای کامپیوتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شبیه‌سازی بی‌نظیر این حرفه و محیط‌ها از نقاط مثبت این عنوان بوده است. دریاچه‌های معروف جهان نظیر Gigantica Main Lake در فرانسه، UK’s Grand Union Canal در انگلستان و دو دریاچه مهم از شهر نیویورک آمریکا و فلوریدا با تمامی جزییات به‌خوبی هرچه‌تمام‌تر طراحی‌شده‌اند. بیش از 18 گونه جانوری از رده آبزیان در این بازی حضور دارند که تنوع بسیار خوبی به بازی داده‌اند.

شما قادرید با استفاده از سیستم GPS قایق خود مکان دقیق ماهیگیری را تخمین زده و با استفاده از انواع وسایل حرفه‌ای درزمینهٔ ماهیگیری به صید آن‌ها پرداخته و رتبه بالاتری نسبت به مابقی شرکت‌کنندگان داشته باشید. هر چه توانایی شما در این زمینه بالاتر رفته می‌توانید زمینه را برای تبدیل‌شدن به بهترین شکارچی ماهی و آبزیان دنیا مهیا کنید!

گرافیک بازی Fishing Sim World Lake Arnold در رده خوبی قرار می‌گیرد و تمامی عناصر و اتمسفر محیط نیز به‌خوبی طراحی‌شده‌اند تا حس واقعی یک ماهیگیری را به بازیکنان القا کنند. اگر از طرفداران این حرفه و شغل سرسخت هستید و می‌خواهید ساعت‌ها به‌پای آن بنشینید بازی Fishing Sim World Lake Arnold عنوان مناسبی برای شماست. برای دانلود این بازی در ادامه با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Fishing Sim World : Lake Arnold:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i3-3210 یا AMD Athlon II X4 555 یا بهتر
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: Radeon HD 6670 یا NVIDIA Geforce GT710  یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای موردنیاز: 20 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Fishing Sim World : Lake Arnold:

سیستم‌عامل: ویندوز 7، ویندوز 8 [تنها ورژن 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-4200 یا AMD Phenom II X4 970 بهتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: AMD Radeon R9 390X یا NVIDIA GeForce GTX 970 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای موردنیاز: 20 گیگابایت