کمتر کسی در بین گیمرها پیدا می‌شود که نام بازی مشهور Red Dead Redemption را نشنیده باشد و یا به تجربه این بازی انحصاری بر روی کنسول‌های شرکت مایکروسافت و سونی، نپرداخته باشد. اگر یادتان باشد، زمانی که شرکت Rockstar Games بازی Grand Theft Auto V را برای کنسول‌ها منتشر نمود، PC گیمرها از این بازی فوق‌العاده محروم بودند؛ اما پس از مدت تقریباً طولانی‌ای، شرکت پرآوازه‌ی Rockstar Games این بازی هیجان‌انگیز را برای PC منتشر نمود و PC گیمرها از این موضوع بسیار خوشحال شدند.

چندی پیش شایعاتی در مورد انتشار بازی پرطرفدار Red Dead Redemption 2 برای رایانه شخصی، منتشر شد که دور از انتظار هم نبود؛ زیرا مطمئناً شرکت Rockstar Games، سود عظیمی را که می‌تواند از فروش این بازی بر روی رایانه‌های شخصی به دست آورد را هرگز از دست نمی‌دهد.

همچنین طبق حرکت قبلی کمپانی Rockstar مبنی بر انتشار بازی Grand Theft Auto V بر روی رایانه‌های شخصی، می‌توانست پیش‌بینی نمود که بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخی نامعلوم برای رایانه‌های شخصی منتشر شود و باری دیگر، گیمر ها را خرسند سازد. اکنون پس از مدت‌های طولانی، این بازی مورد انتظار و بسیار هیجان‌انگیز، در تاریخ 14 آبان ماه امسال، بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

این خبر، یکی از خوشحال‌کننده‌ترین خبرهای امسال برای کسانی بود که بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، به بازی کردن می‌پرداختند؛ در ادامه مطالب با گیم تو دانلود و دانلود بازی Red Dead Redemption 2 همراه باشید …

بازی Red Dead Redemption 2، یک بازی در سبک اکشن، ماجراجویی و جهان باز با مضمون است که توسط کمپانی مشهور Rockstar Games تولید و منتشر شده است. داستان بازی روایتگر فردی به نام Arthur Morgan می باشد که برای گروه Dutch و دار و دسته اش کار می کند. آرتور به دنبال افرادی که به Dutch بدهکارند، میگردد تا به آنها بفهماند که نمیتوانند به همین سادگی ها از دست او و گروهش فرار کنند و هرکجای دنیا که باشند، به حسابشان میرسند.

اگر به یاد بیاورید در نسخه اول این سری بازی هیجان‌انگیز، John Marston که شخصیت اصلی بازی بود، گذشته‌ای مجرمانه داشت. اما ناگهان تغییراتی در او به وجود آمد و John Marston را به فردی دیگر تبدیل نمود. مردی که سخت تلاش می‌کرد گذشته‌اش را جبران کند و در پی زندگی بهتر و با آرامش تری باشد. اما می‌خواهیم بدانیم که آیا داستان بازی Red Dead Redemption 2 نیز مانند داستان نسخه اول خواهد بود؟

در این بازی گرافیک و گیم پلی فوق‌العاده، حرف اول را میزند. کمپانی Rockstar Games سعی کرده تا این بازی را به واقعیت نزدیک و نزدیک‌تر کند و تمامی جوانب را در نظر گیرد تا یک بازی فوق‌العاده به گیمر های عزیز ارائه دهد. به‌طوری‌که اگر بازیکن اسب خود را در مکانی رها نماید و بیش‌ازحد از آن دور شود، اگر اقدام به صدازدن آن نماید، اسب صدا را نخواهد شنید و به دنبال بازیکن نمی‌آید. یا در مثالی دیگر اینکه ریش، سبیل و موی آرتور بلند می‌شود و بازیکن می‌تواند به آن حالت بدهد یا آن را کوتاه کند.

بازیکن با انجام کارهای خوب می‌تواند یک فرد شریف شود و با انجام جرم به یک فرد منفور تبدیل شود به‌طوری‌که حتی برای دستگیری بازیکن جایزه در نظر گرفته می‌شود، که البته می‌توان با پرداخت جریمه در اداره پست از دستگیر شدن جلوگیری کرد. از دیگر جزئیات بازی می‌توان به کمپ دوستان آرتور اشاره کرد که در آنجا می‌توان گشت‌وگذار کرد.غذا خورد و استراحت کرد.

در بازی اسلحه‌ها کثیف می‌شوند که با روغن اسلحه که از فروشگاه‌ها قابل‌خرید است می‌توان آن‌ها را تمیز کرد. بازیکن قادر است به اسبش غذا دهد، آن را تمیز کند و برایش اسم انتخاب کند. در بازی سیستم Dead Eye قرار داده‌شده است که با استفاده از آن می‌توان در حالت آهسته به تیراندازی پرداخت. دقیقاً مانند نسخه‌ی پیشین این بازی و یا مانند بازی Max Payne 3!

همچنین در حالت عادی بازیکن می‌توان به کلانتری‌ها مراجعه کند و با تهیه پوستر مجرمان برای جایزه‌ای که بر روی آن‌ها در نظر گرفته‌شده، به دنبال آن‌ها برود و یا با کشتن آن‌ها یا با آوردن آن‌ها به کلانتری پول خود را دریافت کند که در راه حمل آن ممکن است برخی مزدوران به خاطر جایزهٔ آن هدف بازیکن را در راه برگشت تهدید کنند.