بازی Resident Evil 3: Remake، نسخه بازسازی شده‌ی عنوان قدیمی Resident Evil 3: Nemesis می‌باشد که به‌تازگی توسط شرکت مشهور CAPCOM، خالق سری بازی‌های Resident Evil، تولید و منتشرشده است؛ در ادامه با گیم تو دانلود و دانلود بازی Resident Evil 3 Remake همراه باشید…

داستان بازی Resident Evil 3، از آنجایی شروع می‌شود که “جیل ولنتاین” در خواب به سر می‌برد و پس از بیدار شدن، با آن تماسی گرفته می‌شود که از طرف یکی از همکاران اوست. در آن تماس به جیل گفته می‌شود که به‌سرعت از خانه‌ی خود خارج شود و آن محل را ترک کند. اما پس از شنیدن این پیغام، سلاح بیولوژیکی “نمسیس” خانه‌ی جیل را تخریب کرده و به سمت او حمله ور می‌شود.

جیل در تلاش فرار از دست نمسیس است و سعی می‌کند هرچه سریع‌تر از ساختمان خارج شود اما نمسیس هر جا که جیل می‌رود، به دنبال اوست. تا اینکه جیل موفق به فرار از دست نمسیس شده و به ایستگاه قطاری می‌رسد که به نظر، نقطه‌ای امن برای آن‌ها می‌باشد.

بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و تمامی جزئیات به‌خوبی طراحی‌شده‌اند و بازهم کمپانی مشهور CAPCOM موفق شد تا یک بازسازی بسیار قوی و پرطرفدار را برای طرفداران این سری بازی، تولید و منتشر نماید و خاطرات تمامی گیمر های قدیمی را با انتشار این بازسازی، دوباره زنده کند.