بازی Call of Duty: Ghosts، یکی دیگر از نسخه‌های مجموعه بازی Call of Duty می‌باشد که توسط استودیو Infinity Ward تولید و شرکت مشهور Activision، همانند عادت همه‌ساله خود، این بازی را برای طرفداران این مجموعه بازی، منتشر کرده است؛ در ادامه با گیم تو دانلود و دانلود بازی Call of Duty: Ghosts همراه باشید …

داستان بازی از در سال ۲۰۱۷ رقم می‌خورد؛ زمانی که کاپیتان ارتش آمریکا، Elias Walker داستان به وجود آمدن گروه ویژه Ghost را که یک گروه فوق حرفه‌ای از تمام واحدهای عملیات ویژه‌ی آمریکا است را برای پسران خود به نام‌های Logan و David تعریف می‌کند. در همین زمان، در فضا، سربازان فدراسیون ایستگاه فضایی کنترل‌کننده، سلاح مخرب ODIN را به دست می‌گیرند و از آن برای تخریب چندین شهر در ایالت‌های جنوب غربی آمریکا استفاده می‌کنند. ODIN یک ابر سلاح مداری است که توانایی بمباران کینتیک را دارد و می‌تواند کل جهان را با خاک یکسان کند.

حال، این دو برادر پس از گذشت چند سال، جزئی از گروه Ghost می‌شوند و در پی دستگیری Rorke، رهبر سابق گروه Ghost می‌باشند تا به این جنگ پایان دهند. بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است و باری دیگر، کمپانی Activision با داستان‌سرایی فوق‌العاده خود، طرفداران این مجموعه را حیرت‌زده کرده است.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Ghosts :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i3 560 یا AMD Phenom II X4 945 یا بالاتر
حافظه رم: 6 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 460 یا AMD Radeon HD 5870
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 61 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Call of Duty: Ghost’s :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5 2500K یا AMD FX-8120 یا بالاتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 670 یا AMD Radeon HD 7970
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 61 گیگابایت