امروز و در این مطلب با دانلود بازی Gears 5 برای کامپیوتر همراه شما هستیم. بازی Gears 5 بک بازی اکشن سوم شخص می‌باشد که توسط استودیو The Coalition طراحی شد و Xbox Game Studios آن‌ را برای ویندوز و ایکس‌باکس وان منتشر کرد. این بازی که ششمین قسمت از سری بازی‌های Gears Of War و دنباله‌ی Gears Of War 4 می‌باشد در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ در دسترس قرار گرفت.

داستان Gears 5 دنباله قسمت قبل می‌باشد که حول محور کیت می‌چرخد. هنگامی که کیت شروع به دیدن رویاهای عجیب و شنیدن صداهای ناشناسی در ذهن خود می‌کند، تیم خود را رها کرده و به دنبال منشا این صداها و رویاها می‌گردد و درمیابد که سرا، سیاره‌ای که انسان‌ها در آن زندگی می‌کنند در خطر است و حال او باید با کمک رویاهایش سرا را نجات دهد.

این بازی در هفته اول انتشار خود در آمریکا تواست به فروش فوق‌العاده ۳ میلیون نسخه دست پیدا کند و بعد از بازی Halo 4 به پرفروش‌ترین بازی مایکروسافت تبدیل شد، با اینکه فروش این بازی در اروپا کمتر از حد انتظار بود ولی توانست به پرفروش‌ترین بازی Xbox Game Pass در هفته اول تبدیل شود و توجه زیادی را به خود جلب کرد. در ادامه امکان دانلود بازی Gears 5 برای کامپیوتر را دارید.

 

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Gears 5:

سیستم‌عامل: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 10 64-bit
پردازنده: AMD FX-6000 series | Intel i3 Skylake
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: AMD Radeon R9 280 | NVIDIA GeForce GTX 760 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1050
فضای موردنیاز: 80 گیگابایت

 

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Gears 5:

سیستم‌عامل: Windows 10 64-bit
پردازنده: AMD Ryzen 3 | Intel i5 Skylake
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1660ti
فضای موردنیاز: 80 گیگابایت