بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered، عنوان ریمستر شده بازی Call of Duty 4: Modern Warfare می‌باشد که توسط استودیوی Infinity Ward تولید و ساخته‌ شده و شرکت مشهور Activision، آن را منتشر کرده است؛ در ادامه با گیم تو دانلود و دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered همراه باشید …

داستان این نسخه، از آنجایی آغاز می‌شود که خالد آل اسد، یکی از قدرتمندترین تروریست‌های خاورمیانه، رئیس‌جمهور عربستان را ربوده، و در جمعی از لشکریان خود، با شلیک گلوله‌ای به سمت او، رئیس‌جمهور را به قتل می‌رساند. ویدیوی کشته شدن رئیس‌جمهور توسط خالد آل اسد، مخوف‌ترین تروریست خاورمیانه، باعث شد تا ترس کل جهان را فراگیرد.

آمریکایی‌ها بر این تصمیم‌اند تا نیروهای خود را در منطقه حاضر کنند تا هرچه سریع‌تر جلوی قدرتمندتر شدن خالد را بگیرند؛ اما در این میان انگلیسی‌ها بر یک باور دیگر استوارند. آن‌ها می‌خواهند تا یکی از مهره‌های خود را جهت اطمینان وارد بازی کنند، اما آن مهره گم‌شده است!

نیکولای جاسوس حرفه‌ای و جهانی ارتش، به نقل از منابع روسی، تحت بازداشت نیروهای آل اسد می‌باشد. با نشر این خبر، تیمی برای نجات وی به‌طرف روستایی اشغال‌شده در روسیه حرکت می‌کند تا با همکاری نیروهای گروهبان کامارو از ارتش روسیه، نیکولای را نجات دهند. در این نسخه، گرافیک بازی ارتقا یافته و از نسخه اصلی، بسیار پیشرفت گرافیکی داشته است.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i3 3225 یا بالاتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 660
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 40 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5 2500K
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 670
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 40 گیگابایت