بازی The Last of Us Part II، دومین قسمت از بازی محبوب و فوق‌العاده‌ی The Last of Us می‌باشد که پس از مدت‌ها انتظار، توسط استودیوی Naughty Dog تولید و شرکت محبوب Sony Interactive Entertainment آن را منتشر کرده است؛ در ادامه با گیم تو دانلود و دانلود بازی The Last of Us Part II همراه باشید …

پس از سال‌ها انتظار و تأخیرهای پی دی پی، بالاخره شرکت سونی، بازی انحصاری و پرطرفدار The Last of Us Part II را منتشر کرد و به انتظارها پایان داد. بازی‌ای که در قسمت اول خود، کولاک کرد و یک اثر ماندگار برای گیمر ها بود. داستان بازی روایتگر ادامه نسخه اول این بازی می‌باشد؛ جایی که جوئل، الی را از چنگ گروه کرم‌های شب‌تاب نجات می‌دهد و به پناهگاهی که برادر جوئل و گروهی از بازماندگان این حادثه، آن را ساخته‌اند بازمی‌گردند.

پس از گذشت پنج سال از آن اتفاق ناگوار و شیوع این بیماری مرموز انگلی، هم‌اکنون تجمع بازماندگان بیشتر شده و پناهگاه‌ها تبدیل به شهری شده‌ که بازماندگان زیادی را در خود جای‌داده است. در روزی از همین روزها، الی با گروهی از دوستان خود، برای پاک‌سازی منطقه از پناهگاه خارج می‌شوند اما در همین حین، با افرادی ناشناس درگیر می‌شوند که این درگیری، سبب مرگ یکی از افراد گروه می‌شود که انگیزه انتقام‌جویی را در الی برمی‌انگیزد و وی سعی می‌کند تا انتقام خون هم‌گروهی خود را از آنان بگیرد.