امروز با دانلود بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint برای PC در خدمت شما خواهیم بود. بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint جدیدترین عنوان ساخته شده توسط استودیوی فرانسوی Ubisoft Paris می‌باشد که توسط کمپانی مشهور Ubisoft، در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی، برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی، منتشر شده است.

داستان بازی:

داستان بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint، روایتگر داستان ۴ سال بعد از وقایع نسخه Wildlands می‌باشد. داستان از آنجایی آغاز می‌شود که افرادی در یک جزیره‌ی شخصی به نام Auroa واقع در اقیانوس آرام جنوبی که توسط فردی میلیاردر اداره می‌شود، مشغول تولید و ساخت یک فنّاوری نظامی جدید به نام Skell می‌باشند.

این فنّاوری، یک سلاح نظامی بسیار خطرناک و قدرتمند است که مشتری اصلی آن، ایالات متحده آمریکاست. همه‌چیز به‌طور عادی‌ای در حال طی شدن بود تا اینکه ناگهان یک گروهک نظامی، تصمیم می‌گیرد تا این فنّاوری را به سرقت برده و قدرت را از آن خود کند. داشتن قدرت نظامی چیزی است که تمامی کشورها به دنبال آن هستند؛ اما اگر این قدرت به دست افرادی نادرست و علیه نظام آن کشور بیفتد، حتی اگر یک گروه نظامی بسیار کوچکی هم باشد، می‌تواند خطرات بسیاری را به وجود بیاورد.

در این نسخه، شما کنترل فردی به نام Ghost Cole D. Walker را بر عهده خواهید داشت. او یک ارتشی سابق بوده و بر این باور است که ایالات متحده آمریکا برای سربازان خود هیچ ارزشی قائل نیست. وی در یک عملیات بسیار خطرناک در کشور بولیوی، تمامی افراد گروه خود را از دست داده و گروه دشمن، آنان را به طرز وحشیانه‌ای به قتل رسانده‌اند. تلاش برای درخواست کمک از پایگاه ارتش، فایده‌ای نداشت و هیچ‌کس به کمک آنان نیامد.

او تصمیم گرفت تا از ارتش جدا شده و به یک گروه نظامی مخفی و سری بپیوندد. شما به همراه گروه خود وظیفه دارید تا جلوی رسیدن دشمن به فنّاوری نظامی Skell را بگیرید و نگذارید تا دنیا توسط این فنّاوری، نابود شود.

قابلیت شخصی‌سازی:

در هنگام شروع بازی، شما می‌توانید شخصیت مورد علاقه خود را بسازید. این ویژگی سبب شده تا جذابیت بازی دوچندان شود و شما هر طور که دوست دارید، شخصیت خود را در بازی طراحی کنید. رنگ مو، رنگ قرنیه چشم، فرم صورت و حتی جنسیت شخصیت بازی نیز قابل طراحی است. همچنین در طول بازی، آیتم‌هایی برای ارتقای سطح سلامتی و ارتقای سطح مهارت فردی همانند ارتقای مهارت در تیراندازی نیز در دسترس شما قرار می‌گیرد.

امتیازات بازی:

نقد های این بازی توسط منتقدین مطرح و نمرات دریافتی، حاکی از آن است که از این بازی استقبال نشده و با نظرات منفی و نمرات پایینی برخوردار است. بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint توانست در سایت Metacritic امتیاز ۵۸ از ۱۰۰، در سایت Game Spot امتیاز ۴ از ۱۰، در سایت PC Gamer امتیاز ۴۰ از ۱۰۰ و در سایت IGN امتیاز ۶ از ۱۰ را کسب کند.

کمپانی Ubisoft نتوانست آن‌طور که باید، امتیازات خوبی را از منتقدین دریافت کند و نظر آنان را به خود جلب کند. اما همچنان سری بازی Ghost Recon برای طرفداران این مجموعه، جذاب بوده و همیشه طرفداران خود را خواهد داشت.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5 4460 یا AMD Ryzen 3 1200
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 960 یا AMD Radeon R9 280X
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 70 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i7 6700K یا AMD Ryzen 5 1600
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 1060 یا AMD RX 480
حافظه کارت گرافیک: 6 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 70 گیگابایت