طبق گزارشات منتشره شده از سوی سونی ، 43.5 میلیون واحد پلی استیشن 4 را به سراسر جهان عوضه کرده که نشان دهنده موفقیت سونی است. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با گیم تو دانلود همراه باشید…

سونی 43.5 میلیون واحد  از آخرین کنسول خود به خرده فروشی ها ارسال کرده است ، هر چند این آمار نشان دهنده کنسول های فروخته شده به مصرف کنندگان نیست. پلی‌استیشن 4 پرفروش ترین کنسول در صعنعت گیمینگ 99.6 میلیارد دلاری است و همین امر باعث شده که رکورد جدیدی در بخش ” بازی و سرویس های انلاین ” در تاریخ 30 ژوئن (10 تیر) ثبت کند.

سونی در ماه می ، تأیید کرد که 40 میلیون کنسول را به مصرف کنندگان فروخته است ، این موضوع کمتر از دو ماه پس از اعلام فروش ۴۰ میلیون کنسول به خرده فروشی‌ها اتفاق افتاد ، بنابراین شما میتوانید انتظار داشته باشید در آینده تعداد کنسول های فروخته شده به مصرف کنندگان به مرز 43.5 برسد.

سونی همچنین تأیید کرد که انتظار دارد تا پایان سالی مالی 2016 ، 20 میلیون کنسول پلی استیشن 4 دیگر را به مصرف کنندگان بفرشد. سونی تا کنون 3.5 میلیون کنسول فروخته است و این به این معنی است که انتظار دارد تا قبل از  30 مارس 2017 ، 16.5 میلیون کنسول را به فروش برساند. با در نظر گرفتن تعطیلات پایان سال این امر ممکن به نظر میرسد.

Cog1fzZVYAAOY4L

همچنین سونی در نظر دارد در ابتدای فصل پاییز پلی استیشن VR خود را عرضه کند. این موضوع باعث میشود علاقه مصرف کنندگان نسبت به پلتفرم آنان بیشتر شود و فروش محصولات آن در بین مصرف کنندگانی که کنجکاو  هستند نسبت به این تکنولوژی بیشتر شود.

در نهاییت ، سونی در حال کار بروی یک پلتفرم قوی‌تری به نام پلی‌ استیشن نئو است. این دستگاه توانایی اجرای بازی های 4K را دارد به طور بالقوه میتواند تا قبل از سال مالی 2016 عرضه شود. این امر نه تنها موجب سرمایه گذاری دوباره دارندگان پلی استیشن 4 می شود ، بلکه به سونی این امکان را میدهد تا با عرضه مدل گرانتر در فروشگاه ها ، میانگین قیمت پلی استیشن 4 را افزایش دهد.

منبع: Venturebeat