در این مطلب کرک بازی محبوب و پرطرفدار Rise of the Tomb Raider برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم که توسط گروه CPY کرک شده است، این کرک به‌تازگی منتشرشده است و کاملا سالم و رسمی است و هیچ مشکلی ندارد. برای دانلود کرک بازی Rise of the Tomb Raider با سایت گیم تو دانلود همراه باشید.

بعد از تجربه‌ای ماورالطبیعه ای که لارا کرافت در جزیرهٔ Yamatai با گروهی سازمان‌دهی شده به نام Trinity داشت برای آنکه ثابت کند دچار جنون و دیوانگی نیست وسواس خاصی در مورد پیدا کردن این دسته از اسرار در سرتاسر دنیا پیدا کرد. در بازی Rise of the Tomb Raider لاراکرافت به همراه Jonah Maiava به سیبری سفرکرده تا شهر باستانی Kitezh که به‌وسیلهٔ شاهزادهٔ بزرگ قرت 13 یعنی Vladimir ساخته‌شده است را کشف کند. لارا معتقد است که جاودانگی در این شهر پنهان‌شده است. دراین‌بین گروه ماورالطبیعهٔ Trinity نیز چالش بزرگ برای لارا به‌حساب می‌آید و او باید در این میان با انسان‌ها, حیوانات و محیط مقابله کرده تا حقیقتی که پنهان‌شده است را پیدا کند و به فردی تبدیل گردد که همیشه منتظرش بود. گیم‌پلی بازی Rise of the Tomb Raider به‌صورت سوم شخص بوده و دارای ویژگی‌های بسیاری است که در نسخه‌ای که در سال 2013 نیز منتشر گشت شاهد آن بودیم.

شما در طول مسیر محیط‌های متنوعی را شاهد خواهید بود, با دشمنان مختلف مبارزه کرده و جورچین‌های گوناگونی را حل خواهید کرد. برای پیش برذن داستان نیز از سلاح‌ها و ابزارهای مختلفی نیز می‌توانید استفاده کنید. بازی دارای سیستم Crafting است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آیتم‌هایی که در طول بازی پیدا می‌کنند بتوانند برای خود سلاح و آیتم‌های ویژه‌ای را درست کنند. سیستم آب‌وهوا و چرخهٔ روز و شب در بازی گنجانده‌شده است و بر روی گیم‌پلی بازی تأثیرگذار خواهند بود. سیستم‌های مبارزه دارای تنوع بیشتری بوده و مخفی‌کاری در بازی بسیار بهتر شده است. او می‌تواند با استفاده از محیط دشمنان خود را گیج کند. تیرکمان محبوب لارا در این نسخه نیز وجود دارد و در کنار آن کلت کمری و تبر مخصوص بالا رفتن از صخره‌ها و محیط‌های سخت نیز حضور دارد.