Tom Clancy’s Rainbow Six Siege محصول جدید استودیو Ubisoft Montreal است که در قالب شوتر اول شخص بازیکن را وارد دنیای بازی می کند. این بازی پلیرها را دعوت می کند تا در هنر نابودی و ویرانگری استاد شوند. مبارزه های شدید، مرگبار بودن عملیات، تاکتیک های مختلف، بازی تیمی، و انفجارها همگی در کانون تجربه این بازی قرار دارند. برای دانلود بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege برای کامپیوتر با سایت گیم تو دانلود همراه باشید…

برای اولین بار در Rainbow six، پلیرها در محاصره هایی با شیوه ای جدید از حمله، درگیر می شوند. حال دشمنان می توانند محیط هایشان را به قلعه های نظامی تبدیل کنند. آنها می توانند سیستم های دفاعی ایجاد کنند و آنها را تقویت کنند تا از نفوذ تیم های Rainbow جلوگیری کنند. نیروهای ضد تروریست آموزش دیده اند تا موقعیت های وخیم مانند گروگان گیری را اداره کنند.

آموزش این نیروها در محیط های داخلی صورت می گیرد. آنها با عملکرد خود در تیم های مستحکم، از قابلیت بالایی در مبارزه های نزدیک، تخریب و حملات برنامه ریزی شده دارند. اپراتورها نیز در حرفه خود در عملیات محاصره ای متخصص هستند. هر یک شخصیت و قدرت خاص خودش را دارد. برخی تمرکزشان بر حمله است، در حالیکه محور قدرت سایرین دفاع است.
نابودی و ویرانی، قلب گیم پلی نسخه Siege است و مهارت در نابودگری، می تواند کلید پیروزی شما در این بازی باشد. پلیرها قدرت بی سابقه ای برای ویران کردن محیط ها دارند. خرد کردن دیوارها، شکافتن کف طبقات و سقف ها، آتش زدن مسیرها و … همگی از ویژگی های جذاب گیم پلی این بازی هستند.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i3 560 یا AMD Phenom II X4 945 یا بالاتر
حافظه رم: 6 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 460 یا AMD Radeon HD 5870
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 61 گیگابایت

 

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5 2500K یا AMD FX-8120 یا بالاتر
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 670 یا AMD Radeon HD 7970
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 61 گیگابایت

توجه: این بازی کرک شده نیست و برای اجرای آن، نیازمند به خرید CDKey هستید!