بازی Far Cry 5 یک بازی در سبک شوتر-اکشن ادونچر با دوربین اول‌شخص می‌باشد که توسط کمپانی مشهور Ubisoft که یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کمپانی‌های بازی‌سازی است و عناوینی مانند Assassin’s Creed، Far Cry، Rainbow Six و … را در کارنامه خود دارد، تولید و منتشرشده است. در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید.

این بار داستان بازی Far Cry، در شهر هوپ کانتی در ایالت مونتانا رقم می‌خورد. در این شهر افرادی تندرو زندگی می‌کنند که عقیدهٔ آن‌ها این است که دنیا باید به پایان برسد و آن‌ها نیز وسیلهٔ این امر هستند و باید دنیا را به پایان برسانند. نام این گروه تندرو دروازه بهشت می‌باشد که رهبری این گروه بر عهده جوزف سید و برادرانش می‌باشد و آن‌ها نیز بر این گروه حاکمیت می‌کنند. جوزف سید عقیده دارد که او انتخاب‌شده است تا مردم شهرش را که اختیارات آن‌ها در دست اوست را از نابودی نجات دهد. درواقع جوزف سید فردی دیوانه می‌باشد و گروه تحت اختیار او تحت، یک گروه شبه‌نظامی می‌باشد که از هیچ‌چیز و هیچ‌کسی ترس و واهمه‌ای ندارد.

اخبار و ویژگی‌های جدید بازی Far Cry 5

در حکومت این فرد دیوانه و تندرو، افراد بی‌گناه زیادی کشته شدند و مردم این شهر، ارتباط خود را با شهرهای مجاور ازدست‌داده‌اند و نمی‌توانند از دست این فرد دیوانه فرار کنند و به مکانی ایمن پناه ببرند. شما در نقش معاون کلانتر در بازی ظاهر می‌شوید و وظیفهٔ شما این است تا جلوی این کودتایی که به وجود آمده است را بگیرید و سرکرده این گروه را دستگیر کنید. مردم زیادی با جوزف سید و کودتایی که به وجود آورده است می‌جنگند، اما بیشتر آن‌ها در این راه جان باختند و نتوانستند او را از بین ببرند.

اما شما در این راه تنها نیستید و قرار نیست تا به‌تنهایی به جنگ با جوزف سید ویارانش بپردازید. در این می‌آید شخصی به نام Pastor Jerome که کشیشی آفریقایی-آمریکایی است، می‌خواهد تا با این کودتا مبارزه کند و شمارا همراهی کند. همچنین شخصی به نام Mary May که صاحب یک رستوران در این منطقه می‌باشد نیز از این کودتا به تنگ آمده و می‌خواهد مقابل این ظالمان بایستد. در این میان شخصی به نام Nick Rye که یک نظامی سابق بوده و به انواع سلاح‌ها آشنا است، به کمک شما می‌آید تا با تمام قدرت، در مقابل جوزف سید و همراهانش بایستید و این افراد تندرو را از بین ببرید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز Far Cry 5 :

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن‌های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz یا AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 670 یا AMD R9 270
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۴۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی Far Cry 5 :

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن‌های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz یا AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 970 یا AMD R9 290X
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۴۰ گیگابایت