دو مپ بسیار زیبا و سرگرم کننده برای GTA IV

چند روز پیش یکی از دوستان خوبمون به نام مهراد عباسی دو مپی که با Simple Native Trainer ساخته بودند را برایمان فرستاد تا در سایت قرار دهیم. اگر ادعا می کنید که در کنترل خودرو مهارت زیادی دارید می توانید این دو مپ را نصب کرده و رانندگی خود را محک بزنید! موانع و سکوهایی که در این پیست وجود دارد به آسانی قابل گذراندن نیستند و مهارت زیادی می خواهد تا بتوانید آن را تا آخر بروید! خوب مطمئنا حرف های من زیاد نمی تواند حسی که هنگام رانندگی در آن ایجاد می شود را به شما منتقل کند. به همین خاطر در ادامه تعدادی تصویر از این پیست را قرار داده ام که می توانید آن ها را مشاهده نمایید. در آخر لازم است از مهراد عباسی عزیز به خاطر این دو مپ زیبا نهایت سپاس را کنیم.

برای دانلود و آموزش نصب + تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

 

گیم تو دانلود  گیم تو دانلود  گیم تو دانلود
گیم تو دانلود  گیم تو دانلود  گیم تو دانلود
گیم تو دانلود  گیم تو دانلود  گیم تو دانلود
گیم تو دانلود  

 

» آموزش نصب:

قبل از نصب این پیست باید ترینر Simple Native Trainer را به بازی خود اضافه کنید. اگر این ترینر را ندارید می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود آخرین نسخه Simple Native Trainer

برای نصب پیست هم فقط کافیست دو فایل objects3.ini و objects5.ini را در فولدر اصلی بازیتان بریزید.

 

» آموزش ظاهر کردن:

برای ظاهر کردن پیست در بازی F3 یا F4 را فشار بدین. سپس به بخش Object Spawning و بعد More objects برین. در اینجا با زدن Load objects from objects3.ini و Load objects from objects3.ini برای پیست دیگری می توانید آن ها را ظاهر کنید.

حجم: 72 کیلوبایت
دریافت شده: [download_data id=”3012″ data=”download_count”] بار
پسورد: www.game2download.ir